(12) 270 46 00

mati1968@op.pl

ul. Pod Dębiną 50

32-040 Rzeszotary

Zamki Drzwiowe

Producent zamków drzwiowych

 

Od prawie 30 lat jesteśmy producentem zamków drzwiowych i elementów metalowych, takich jak m.in.: zawiasy, wykrojniki, czy klamki. Dbamy o stały rozwój, efektem czego są nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przy produkcji zamków – zapewniające bezpieczeństwo naszym Klientom. Wykorzystujemy techniki antywłamaniowe oraz praktyczne rozwiązania, pozwalające na bezawaryjne użytkowanie zamków drzwiowych przez wiele lat.

 

Proponujemy zamki do drzwi w kilku wariantach, takich jak m.in.: zamki wpuszczane zapadkowe, zamki nawierzchniowe w rozmiarze MT 50/60, czy zamki bramowe. W głównej mierze dzielimy je na te dostosowane do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, jednakże końcowy wybór zamka zależy od kilku parametrów, takich jak m.in.: jego funkcja, rozmiar, sposób ryglowania, wysokość umiejscowienia itp.

 

Jako producenci zamków do drzwi jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na ich proces wytwarzania, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów, którzy chcą zmodyfikować proponowane przez nas artykuły i realnie wpłynąć na ich końcowy efekt wizualny.

 

Klasyczne zamki drzwiowe

 

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu na przestrzeni 3 dekad doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest nie tylko trwałość oferowanych przez nas produktów, ale także ich estetyka – dlatego proponujemy klasyczne zamki drzwiowe pasujące do większości wnętrz i aranżacji. W standardowej ofercie posiadamy uniwersalne zamki przygotowane do szybkiego i sprawnego montażu.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!