ul. Pod Dębiną 50

32-040 Rzeszotary

Zamki Bramowe

Producent zamków bramowych

 

Jako producent zamków bramowych jesteśmy gotowi zaproponować naszym Klientom szeroką ofertę wysokojakościowych produktów stworzonych z trwałej i odpornej na czynniki zewnętrzne ocynkowanej stali. Co to za rodzaj materiału? Tworzymy solidne zamki bramowe ze stali, które następnie poddajemy cynkowaniu – metoda ta długotrwale zapobiega przed korozją i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
 
Posiadamy w naszym sklepie także metalowe akcesoria i elementy do systemów ogrodzeniowych. Szeroka oferta naszego sklepu sprawia, że każdy z Klientów znajdzie dla siebie odpowiedni produkt w konkurencyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem wypełnionym zewnętrznymi zamkami do bram.
 

Oferta zamków do bram


Posiadamy szeroką ofertę zamków do bram, którą można podzielić ze względu na sposób mocowania i użytkowania. Mowa o zamkach:
 

  • hakowych – przeznaczonych do drzwi przesuwnych i łamanych;
  • zapadkowo-zasuwkowych – mocowanych w niewidoczny sposób i doskonałych do rozwiązań konstrukcyjnych z klamką:
  • rolkowo-zasuwkowych – dostosowanych do bram stworzonych z profili aluminiowych i stalowych;
  • zasuwkowo-hakowych – stosowanych w większości bram zewnętrznych.


Oferowane przez nas okucia do bram nadają się zarówno do standardowych rozwiązań, jak i nietypowych konstrukcji ogrodowych. Proponujemy podobne modele w różnych rozmiarach i kolorach, aby każdy Klient był w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Dzięki solidnemu wykonaniu nasze metalowe okucia bramowe będą odpowiednie także do mocarnych, wieloczęściowych ogrodzeń.

 

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!