(12) 270 46 00

mati1968@op.pl

ul. Pod Dębiną 50

32-040 Rzeszotary

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem w Rzeszotarach

 

Mamy przyjemność poinformować naszych Klientów o tym, że prowadziliśmy do naszej oferty nową usługę, jaką jest obróbka skrawaniem, którą wykonujemy w siedzibie naszej firmy w Rzeszotarach. Mimo, iż nasza codzienna praca całkowicie opiera się na czynnościach wykonywanych z użyciem obrabiarek do skrawania, tak dopiero niedawno zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze usługi i umożliwić Klientom zlecanie nam realizacji wychodzących poza standardową ofertę widoczną na naszej stronie.

 

Czym jest obróbka skrawaniem?

 

Proces obróbki skrawaniem polega na precyzyjnym nadaniu nowego – konkretnego kształtu, rozmiaru i przeznaczenia danemu przedmiotowi. Dzieje się tak dzięki sukcesywnemu usuwaniu kolejnych warstw materiału z użyciem narzędzi skrawających.

 

W głównej mierze pracujemy na stali, z której jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjne zamki bramowe , czy precyzyjne elementy do systemów ogrodzeniowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów i usług wykonanych z użyciem techniki obróbki skrawaniem.

 

Obróbka skrawaniem na zamówienie

 

Oferujemy możliwość wykonania obróbki skrawaniem na zamówienie – swoje usługi świadczymy Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorców z wielu gałęzi przemysłu. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów zamówienia. Ze swojej strony gwarantujemy krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny usług.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!